logoİzmir Ambar Firma Profili

İzmir ambar, nakliyat sektörüne evden eve nakliyat ve ofis taşıma işiyle başlamıştır.Zamanla daha büyük bir çevreye hitap etmeye başlayınca, ambar ve parça eşya taşımacılığıda yapmaya başlamıştır.Hizmet sektöründe en zor iş ev taşımakdır.Herkesin evinde maddi ve manevi değeri olan birçok değerli eşya vardır.Anılarınızdan tutun zynet eşyanıza kadar bir çok eşyanız sizin için değerlidir.Bundan dolayı ev taşımak profesyonellik isteyen bir iştir.İzmir ambar firmamız, İzmir’de sorunsuz ve kaliteli ev taşıma işlerinin altına imzasını atmıştır.Yaptığı her taşımayı layığıyla yapmıştır.Hijyenik ve sorunsuz şekilde İzmir’de ev taşımaya devam ediyoruz.

İzmir ambar parça eşya taşıma, fabrika yükleri taşıma, ofis taşıma, banka taşıma ve şehirler arası nakliyat gibi tüm taşıma işlerini yapmaktadır.Her türlü boy ve tonajda araçlarla sektörde kaliteli ve ucuz taşıma yapmaktadır.Sizlerde şehirler arası kamyon ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Size 7/24 kesintisiz olarak araç yollayalaım.

Firmamız temel amacı sıfır sorunla nakliyat hizmeti sunmakdır.Aşağıda firmamızın misyonu ve vizyonu belirtilmişdir.

Her işi aynı bakış açısıyla bakıyoruz.Kaliteli ve itinalı taşıma yapıyoruz.

En önemli konu zamandır.Kendi zamanımız değerli olduğundan dolayı, müşteriye zamanında hizmet sunuyoruz.Zamanın verdiğimiz yerde ve adresde oluyoruz.

Logolu ve şirket araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Taşıma elemanlarımız firmamızın kendi bünyesinde yetiştirdiği tek tip kıyafetli kadrolu elemanlardır.

Profosyonlliğe önem veren şirketimiz nakliyat ile ilgili tüm gelişmeleri takip eder ve firmasına ekler.Size son model ve son teknoloji ekipmanlarla hizmet sunar.

Elemanlarımız güler yüzlü, uzman ve güvenilir kişilerden oluşur.Firmanın kendi bünyesinde yetişen kadrolarla taşıma yapıyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı çalışma yapan firmamız, oluşacak tüm sorunlara karşı önceden önlem alır.Sizleri hiçbir sorunlar karşı karşıya bırakmaz.Oluşabilecek tüm sorunları anında çözecek alt yapıya sahipdir.

Ücretsiz ekspertiz ile eşyanızı inceleriz.Yapacaklarımızı söyleriz. Verdiğimiz sözden fazlasını yapar eksiğini yapmayız.

Gizlilik temel prensibimizdir.3.şahıslara bilgileriniz hiçbir şartda aktarılmaz.

Firma elamanlarımız, taşınan kişinin özel hayatıyla ve kusurlarıyla ilgilenmez. Özel sorun ve hatalarıyla alay edici tutum içine girmez.

Saygı ve sevgi çerçevesinde eşyanızı taşır. Nakliye işinizi aileden biri gibi yapar.

Nakliye ilerinizde sizin tüm haklarınıza saygı gösterir.Tüm haklarınızı koruyarak titiz bir çalışma yapar.

Sıfır sorunla taşıma politikası uygulayan firmamız, ev ve ofis taşımalarınızda oluşan tüm hasarlarınızı karşılar.Müşteri memnuniyeti için tüm imkanlarını seferber eder.