İzmir Eşya Depolama Paketleme

izmir nakliyat

DEPOLAMA

Ev eşyalarınız , ofis eşyalarınız, parsiyel eşyalarınız vb gibi tüm eşyalarınız, İzmir ambar firmamızın depolarında muhafaza altına alınır.İzmirde en iyi depolara sahip ambar nakliyat firmasıyız.Depo işlemleriniz her zaman yapılır.Yapmanız gereken bizi arayarak ücretsiz ekspertiz talep etmek.Evinizi keşfe gelen ekspertiz, depolama hakkında size bilgi ve maliyet sunar.Uygun prosedürde karşılıklı depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır.İzmirde bizimle ev eşyası depolamak çok kolay ve güvenli.

İzmir eşya depolama paketleme şirketleri içinde en iyi ve sigortalı depolama hizmeti bizde. Ev eşyası depolama ve ofis eşyası depolama işlerinizde eşyanızın komple paketlemesi ve ambalajlanması yapılır.Mobilya ve beyaz eşyalarınız toplanarak paketlenir. Ufak ve kırılacak eşyalarınız ise sarılarak koli ve paketlere konur.

İzmirde en iyi depolama firması olmayı, evden eve nakliyat ve şehirler arasında yaptığımız kaliteli taşımalara borçluyuz. İzmir ambar size daima en iyiyi sunmak için görevi başında durur.Kaliteli ve hijyenik paketleme mahzemesi kullanır.Alanında uzman ve güvenilir ekiplerle çalışır.Son model araç ve asansörler ile ev ve ofisiniz taşır. Nakliye sektöründe, en iyi depolama ve ev taşıma hizmeti bizde.

Depolamada fiyatlar aylık olarak hesaplanır.Eşyanız depoya girmesinden itibaren kira başlar, bir günde kalsa bir ayda kalsa, bir aylık kira hesaplanır.Depolanan eşyalar içinde depolama sigortası yapılır.Depolama sigortası sadece yıllık olarak yapılır.Sigorta bedeli taşıma bedeline dahil değildir.Depolamada nakliye ayrı depo ücreti ayrıdır.Depoya eşyanın gelmesi ayrı bir nakliye ücretidir.Eşyanın depodan çıkması ayrı bir nakliye fiyatıdır.Depolamada kullanılan mahzeme, asansör, ekip, araç ve mesafeye göre fiyat belirlenir.Eşyanız yerinde incelenerek size depo fiyatı sunulur.

Eşyanızı depoya koymadan mutlaka depolama sigortası yaptırın.Eşyanızın depodan çıkış tarihini önceden ekibimize bildirin.Taşınmadan en az 15 gün önce firmamızı arayarak rezervasyon yaptırın.Yoğun çalışma tempomuz olduğundan dolayı, son günlere bırakacağınız taşınma sorun yaratabilir.Siz işinizi garantiye alarak erkenden yerinizi ayırın.

Paketleme ve Ambalajlama

Başta evden eve nakliyat ve ofis taşıma olmak üzere tüm nakliyat ve parça eşya taşımalarınız da, eşyalarınız ambalajlı olarak taşınır.Hijyenik ve korunaklı ambalajlar ile eşyanız temiz ve sorunsuz taşınır.İzmir ambar, en iyi ve hijyenik paketleme sistemleri ile çalışır.İşinde kalitesiz ve hijyen şartlarına uymayan paketleme mahzemesi kullanmaz.İzmirde en iyiler, en iyileri taşır.Sizde en iyi firma ile en iyi şekilde taşının.Nakliyat sektöründe tamiz ve sağlam ambalajlar ile ev ve ofisinizi taşıtın.

Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarınızda en iyi ambalaj mahzemeleri kullanılır.Ev taşımada ambalajlama çok önemlidir.Ev taşıyayım derken, bir çok mikrop ve hastalığı evinize taşıyabilirsiniz.Bu konuda hijyene ve sağlamlığa önem veren , İzmir ambar firmasını seçin.

Her türlü parça sevkiyatlarınızda, isterseniz eşyalarınız bizim uzman ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve paketlenir.Dalında gayet usta olan ekiplerimiz, düzenli ve hijyenik şekilde eşyalarınızı ambalajlar.İzmirde size en iyi ambalaj yapan güvenilir nakliye firmasını seçin.